Widok (1)


      Pewna historia miłosna powieść LILKA część pierwsza Lilka wśród falistych wybrzeży odcinek pierwszy Widok - Kulturalny.FM online


Zamów  eBooka  „LILKA”  online


Słońce chyliło się ku zachodowi. W ten piękny i ciepły dzień. Miły wiatr schładzał przyjemnie. Na piaszczystej plaży morskie fale delikatnie obmywały brzeg. Skały komponowały się w krajobraz nad morskiej flory. Jak co dzień o tej porze prom wyruszał w rejs. Niby zwykły wakacyjny dzień, ale nic nie było w nim takie same. Wszystko wydawało się takie inne. Gwiazdy powoli zaczęły świecić na niebie. W oddali w nadmorskiej kawiarence było słychać muzykę. Niby cisza, ale zagłuszana przez śmiech człowieka. Nieopodal kawiarenki na piasku łódka zawija do portu. W ten piękny wieczór ludzie zaczynają spacerować po plaży. Podziwiając piękno tego, co jeszcze pozostało.

– Tak tu jest tak wspaniale jak nigdzie indziej. Jak tu się jest to zapomina się o wszystkim i można cieszyć się życiem? – pomyślała spacerująca z maleńkim pieskiem po plaży dziewczyna. Pomału dochodząc do małej kawiarenki na plaży.